
Килим брудозахисний Сота 400х600 мм
- В наявності
- Код: 18443
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Сота 400х600 мм
Брудозахисний килимок Сота 400х600 мм ефективно утримує бруд і вологу, захищаючи ваш будинок від забруднень. Легкий у догляді та довговічний, цей килимок стане чудовим доповненням вашого вхідного простору.
Характеристики:
- Розмір: 400х600 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 9 мм
- Колір: Чорний
Додайте стиль і чистоту вашому будинку з цим килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Допустиме відхилення за розміром і вагою | ±10.0% |
- Ціна: 190 ₴







