
Килим брудозахисний Листок 380х580 мм
- Готово до відправки
- Код: 24888
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Листок 380х580 мм
Брудозахисний килимок Листок розміром 380х580 мм ідеально підходить для захисту вашого будинку від вологи та бруду. Орнамент у вигляді листя надає килимку унікального вигляду, а гумовий матеріал гарантує довговічність.
Характеристики:
- Розмір: 380х580 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 5 мм
- Виробник: Україна
Цей килимок допоможе підтримувати чистоту та затишок у вашому будинку!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 900 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 350 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 540 |
| Колір | Листочок |
- Ціна: 180 ₴




