
Килим брудозахисний Сонце 400х600 мм
- В наявності
- Код: 34373
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Сонце 400х600 мм
Брудозахисний килимок Сонце 400х600 мм ідеально захищає ваш вхід від бруду та вологи. Міцний і стійкий до зовнішніх умов, він надасть вашому будинку стильного акценту.
Характеристики:
- Розмір: 400х600 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 6 мм
- Колір: Чорний
Створіть чистий та затишний простір біля вашого входу з цим килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 180 ₴




