
Килим брудозахисний Змійка 390х680 мм
- Немає в наявності
- Код: 34374
250 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Змійка 390х680 мм
Брудозахисний килимок Змійка розміром 390х680 мм допомагає зберігати чистоту у вашому будинку, ефективно утримуючи пил та вологу. Його гумова основа робить його міцним та довговічним.
Характеристики:
- Розмір: 390х680 мм
- Матеріал: Гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 4 мм
- Виробник: Україна
Додайте у ваш будинок практичність і стиль із брудозахисним килимком Змійка!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 250 ₴




