
Лоток для вирощування розсади 5.0 літра 400х250х85 мм чорний
- Готово до відправки
- Код: 32076
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лоток для розсади 5.0 літра 440х250х85 мм чорний
Великий піддон 40х25см дуже популярний виріб. Гідна якість за невисокої ціни. Піддон міцний та еластичний не тріскається на морозі та не боїться ударів
Продукт можна використовувати як за прямим призначенням так і в різних областях (як піддон для бджіл, ящик для інструментів, для зберігання ковзанів і роликів). Загалом універсальний виріб дешевий та міцний.
Характеристики
- Тип: Лоток пластиковий універсальний
- Форма: Прямокутна
- Об'єм: 5.0 літра
- Розмір ДШВ: 400х250х85 мм
- Товщина: 2.5 мм
- Вага: 350 г
- Колір: чорний
- Матеріал: Пластмаса
- Температурний діапазон використання: від -20°C до +80°C
- Стійкість до вологи та хімічних речовин: Підходить для зберігання вологих та агресивних речовин.
- Термін придатності не обмежений
- Виробник: Україна
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Шухляда |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.385 кг |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Об`єм | 5 л |
| Ширина | 250 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| в пакованні | 50 шт |
- Ціна: 45 ₴

