
Килим брудозахисний Footprint 400х600 мм
- Готово до відправки
- Код: 52282
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Footprint 400х600 мм
Брудозахисний килимок Footprint 400х600 мм ідеально підходить для захисту вашого будинку від бруду та вологи. Міцний гумовий матеріал забезпечує довговічність, а унікальний дизайн додає вишуканості до вашого входу.
Характеристики:
- Розмір: 400х600 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 5 мм
- Колір: Чорний
Створіть чистий та затишний простір з цим килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 950 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 180 ₴




