
Килим брудозахисний Решето 400х540 мм
- Немає в наявності
- Код: 52283
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Решето 400х540 мм
Брудозахисний килимок Решето розміром 400х540 мм ефективно утримує бруд і вологу, запобігаючи їх розповсюдженню в будинку. Його гратчастий візерунок надає стильного вигляду і робить килимок легким у догляді.
Характеристики:
- Розмір: 400х540 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 7 мм
- Виробник: Україна
Захистіть ваш будинок від бруду та пилу з килимком Решето!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1500 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 180 ₴




