
Килим брудозахисний Сота 400х580 мм
- В наявності
- Код: 52284
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брудозахисний килимок Сота розмір 50х75 см
Гумовий брудозахисний килимок Сота - це стильне та функціональне рішення для вашого будинку чи офісу, створене для підтримки чистоти та затишку. Завдяки своєму унікальному дизайну, що нагадує стільники, килимок не тільки ефективно затримує бруд, пил та вологу, але й стає стильним акцентом біля входу.
Характеристики:
- Розмір: 50х75 см
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 8 мм
- Виробник: Україна
Створіть комфорт та порядок біля входу з Килимком придверним гумовим Сота 50х75 см!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 550 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 180 ₴




