
Килим брудозахисний Rhombus 500х740 мм
- В наявності
- Код: 52289
390 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Rhombus 500х740 мм
Брудозахисний килимок Rhombus розміром 500х740 мм створений для захисту вашого будинку від бруду і вологи. Його оригінальний ромбоподібний візерунок додає стиль вашому входу, а гумова основа. та безпека.
Переваги:- Ефективне затримування бруду та вологи.
- Протиковзка гумова основа для стійкості.
- Підходить для використання на вулиці та всередині будинку.
- Розмір: 500х740 мм
- Колір: Чорний
- Матеріал: Гума
Захистіть ваш будинок з брудозахисним килимком Rhombus!< /p>
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1900 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 390 ₴




