
Килим брудозахисний Індія 480х750 мм напівкруглий
- В наявності
- Код: 52293
390 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Індія 480х750 мм напівкруглий
Брудозахисний килимок Індія розміром 480х750 мм із шипами запобігає попаданню бруду та води в будинок. Бортики по краях килимка утримують воду, не дозволяючи їй розтікатися, а стільникова структура ефективно збирає бруд.
Характеристики:
- Розмір: 480х750 мм
- Матеріал: Міцна гума
- Товщина: 10 мм
- Колір: Чорний
Замовте брудозахисний килимок Індія та насолоджуйтесь чистотою біля порога!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1500 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 7 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 390 ₴




