
Килим брудозахисний Сліди 400х600 мм
- В наявності
- Код: 22083
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Сліди 400х600 мм
Брудозахисний килимок Сліди 400х600 мм створені для надійного захисту вашого входу від забруднень. Міцний матеріал та стильний дизайн забезпечують довговічність та привабливий зовнішній вигляд килимка.
Характеристики:
- Розмір: 400х600 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 4 мм
- Колір: Чорний
Перетворіть ваш вхід у затишний і чистий простір з цим килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1000 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 4 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Допустиме відхилення за розміром і вагою | ±10.0% |
- Ціна: 180 ₴



