
Килим брудозахисний Сота 1000х1400 мм
- Готово до відправки
- Код: 52321
2 250 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Сота 1000х1400 мм
Брудозахисний килимок Сота 1000х1400 мм ідеально підходить для захисту вашого будинку чи офісу від забруднень. Унікальна стільникова структура дозволяє ефективно затримувати бруд та вологу.
Характеристики:
- Розмір: 1000х1400 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 10 мм
- Колір: Чорний
Додайте практичність та стиль вашому входу з цим килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 9500 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 960 мм |
- Ціна: 2 250 ₴



