
Молоток для відбивання м'яса Loft 25 см чорний
- В наявності
- Код: 27649
90 ₴
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
-28%
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молоток для відбивання м яса Black 25см
Молоток для м яса - виготовлений з якісного харчового алюмінію, що забезпечує даного товару безпечне і надійне використання на будь-якій кухні.
Молоток призначений для відбивання м'яка м'яса птиці, свинини і т. д. в домашніх і виробничих умовах. Легко миється, витримує багаторазове використання і не деформується, не вбирає сторонні запахи.
Простота і зручність у використанні. Пластикова ручка не ковзає в руці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал робочої частини | Пластик |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Вага | 0.17 кг |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина: | 250 |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 65 ₴





