
Килимок на сходи гумовий Вензель 330х850 мм
- Немає в наявності
- Код: 34370
250 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок на сходи гумовий Вензель 330х850 мм
Килимок на сходи гумовий Вензель забезпечує довговічний захист від бруду і вологи. Протиковзка гумова основа робить його безпечним для використання на будь-яких поверхнях. Елегантний орнамент додає створюючи затишну атмосферу.
Переваги:- Захист від бруду та води.
- Антиковзна основа для безпеки.
- Легкість догляду та довговічність.
- Розмір: 330х850 мм
- Матеріал: Гума
- Товщина: 5 мм
- Колір: Чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 870 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип використання | Універсальний |
| Товщина | 5 |
- Ціна: 250 ₴



