
Касета для пророщування розсади 36 осередків 190х190х40 мм
- В наявності
- Код: 20697
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Касета для пророщування розсади 36 осередків 36 осередків 190х190х40 мм
Якісна розсада – запорука багатого врожаю. Касета для розсади створює ідеальні умови для вирощування здорових саджанців. Завдяки рівномірному розподілу ґрунту та вологи, коренева система рослин розвивається рівномірно, що позитивно позначається на їх зростанні та розвитку.
Характеристики:
- Тип: Касета для розсади
- Форма осередку: Квадратна
- Кількість осередків: 36 шт
- Розміри осередку: ДШВ: 30х30х40 мм
- Розмір касети ДШВ: 190х190х40 мм
- Товщина: 2.0 мм
- Вага: 290 г
- Колір: чорний
- Матеріал: Пластмаса
- Термін придатності не обмежений
- Виробник: Україна
Зручність, надійність та ефективність – ось що відрізняє наші касети для розсади. Забезпечте вашим рослинам найкращий старт у житті. Замовте касети прямо зараз та насолоджуйтесь результатом!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Касета |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 8 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 40 мм |
| Вага | 0.27 кг |
| Об`єм | 0.025 л |
| Користувацькі характеристики | |
| в пакованні | 25 шт |
- Ціна: 25 ₴




