
Килимок лоток для взуття з бортиками гумовий 400х670 мм
- В наявності
- Код: 50150
290 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок лоток для взуття з бортиками гумовий 400х670 мм
Килимок-лоток для взуття розміром 400х670 мм - це надійне рішення для зберігання взуття. Він запобігає попаданню бруду на підлогу і легко миється.
Характеристики:
- Розмір: 400х670 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 5 мм
- Виробник: Україна
Забезпечте чистоту біля вашого входу з гумовим килимком-лотком!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 670 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 290 ₴









