
Килимок на сходи гумовий Індія 300х900 мм
- Немає в наявності
- Код: 46792
350 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок на сходи гумовий Індія 300х900 мм
Килимок на сходи гумовий Індія — це довговічне та стильне рішення для захисту ваших сходів від бруду та вологи. Міцна гумова основа та стільникова структура забезпечують надійний захист, запобігаючи .
Переваги:- Ефективне поглинання бруду та води.
- Протиковзка основа для безпеки.
- Легкий догляд — килимок легко очищається.
- Розмір: 300х900 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
Забезпечте стиль та практичність з гумовим килимком Індія для сходів!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 300 мм |
- Ціна: 350 ₴

