
Килим брудозахисний Ромашка 360х550 мм
- В наявності
- Код: 24889
180 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Ромашка 360х550 мм
Брудозахисний килимок Ромашка 360х550 мм забезпечить чистоту біля вашого входу і додасть затишку вашому будинку. Поєднання міцності та зносостійкості дозволяє використовувати килимок як у будинку, так і на вулиці.
Характеристики:
- Розмір: 360х550 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 5 мм
- Колір: Чорний
Перетворіть ваш вхід у затишний і чистий простір з цим килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1100 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 360 мм |
- Ціна: 180 ₴



