
Килим брудозахисний з вологопоглинаючим покриттям 400х600 мм сірий
- Немає в наявності
- Код: 24896
190 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний з вологовбираючим покриттям 400х600 мм сірий
Брудозахисний килимок з вологовбираючим покриттям 400х600 мм сірого кольору — це ідеальне рішення для захисту вашого будинку від бруду і води. Ворсове покриття запобігає ковзанню.
Переваги:- Ефективне затримування бруду та вологи.
- Протиковзка поверхня для безпеки.
- Легкий догляд та довговічність.
- Розмір: 400х600 мм
- Колір: Сірий
- Товщина: 6 мм
Додайте чистоту та затишок вашому будинку з брудозахисним килимком 400х600 мм!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 525 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Ні |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Матеріал верху | Поліпропілен |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 190 ₴



