
Килим брудозахисний з вологопоглинаючим покриттям 450х750 мм сірий
- Немає в наявності
- Код: 24913
260 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний з вологовсмоктувальним покриттям 450х750 мм сірий
Грязезахисний килимок з вологовбираючим покриттям розміром 450х750 мм сірого кольору ефективно захищає ваш будинок від забруднень. Ворсове покриття збирає грязь. .
Переваги:- Ефективне поглинання бруду та вологи з взуття.
- Протиковзка гумова основа для безпеки.
- Підходить для використання всередині та зовні.
- Розмір: 450х750 мм
- Колір: Сірий
- Матеріал: Ворс і гума
Створіть чистоту та затишок біля вашого входу з цим брудозахисним килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Ні |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Матеріал верху | Поліпропілен |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 450 мм |
- Ціна: 260 ₴



