
Килим брудозахисний з вологопоглинаючим покриттям 450х750 мм чорний
- Немає в наявності
- Код: 24914
260 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний з вологовсмоктувальним покриттям 450х750 мм чорний
Брудозахисний килимок чорного кольору розміром 450х750 мм з вологовсмоктувальним покриттям забезпечує надійний захист вашого будинку від бруду і води. ковзання килимка.
Переваги:- Ефективне поглинання вологи та бруду з взуття.
- Протиковзка поверхня для безпеки.
- Підходить для внутрішнього та зовнішнього використання.
- Розмір: 450х750 мм
- Колір: Чорний
- Матеріал: Ворс та гума
- Товщина: 6 мм
Створіть затишок та чистоту біля входу з брудозахисним килимком 450х750 мм!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Ні |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Матеріал верху | Поліпропілен |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 260 ₴



