
Килим брудозахисний Сонце 500х800 мм
- В наявності
- Код: 52309
225 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Сонце 500х800 мм
Брудозахисний килимок Сонце 500х800 мм надійно захищає ваш будинок від забруднень. Міцний гумовий матеріал та зносостійкість килимка роблять його ідеальним для будь-яких погодних умов.
Характеристики:
- Розмір: 500х800 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Колір: Чорний
- Товщина: 5 мм
Додайте стиль та захист вашого входу з цим килимком!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2230 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Геометричні візерунки |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 225 ₴



