
Килим брудозахисний Індія 600х900 мм напівкруглий
- В наявності
- Код: 52315
600 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Індія 600х900 мм напівкруглий
Брудозахисний килимок Індія 600х900 мм напівкруглий із шипами запобігає попаданню бруду та води в будинок. Його унікальний дизайн та міцний матеріал роблять його ідеальним для використання як усередині, так і зовні приміщень.
Характеристики:
- Розмір: 600х900 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 10 мм
- Вага: 2.55 кг
Додайте килимок брудозахисний Індія для максимального захисту вашого входу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2520 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Форма | Овальна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 600 мм |
- Ціна: 600 ₴



