
Килим брудозахисний Індія 800х950 мм
- Готово до відправки
- Код: 52319
1 200 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Індія 800х950 мм
Цей брудозахисний килимок Індія розміром 800х950 мм чудово справляється з утриманням бруду та вологи. Міцні гумові шипи ефективно зчищають забруднення з взуття, а килимок легко очищається від пилу, що накопичився.
Характеристики:
- Розмір: 800х950 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
- Товщина: 15 мм
- Вага: 4,4 кг
- Виробник: Україна
Купіть килимок брудозахисний Індія та забезпечте чистоту біля свого входу!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4400 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 950 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 800 мм |
- Ціна: 1 200 ₴



