
Килим брудозахисний Вавілон 390х570 мм
- В наявності
- Код: 52281
165 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
+380 (63) 135-69-69
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Килимок брудозахисний Вавилон 390х570 мм
Цей брудозахисний килимок Вавилон розміром 390х570 мм чудово справляється з утриманням бруду і вологи, запобігаючи їх попаданню в будинок. Його рельєфна поверхня забезпечує високу. Переваги:
- Ефективний захист від бруду та води.
- Протиковзка поверхня для безпеки.
- Легкість у догляді та довговічність.
- Розмір: 390х570 мм
- Форма: Прямокутна
- Колір: Чорний
- Товщина: 6 мм
- Матеріал: Високоякісна гума
Додайте стиль та чистоту вашому будинку з брудозахисним килимком Вавилон 390х570 мм!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 900 г |
| Водовідштовхувальні властивості | Так |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Матеріал верху | Гума |
| Нековзна основа | Так |
| Основа | Гума |
| Застосування | На відкритому повітрі або всередині приміщення |
| Стан | Новий |
| Тематика декору, малюнка | Орнамент |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 165 ₴



